Виконання підтриманих проєктів

Центр громадських ініціатив реалізовує проєкт «Хороші батьки – щасливі діти», направлений на підвищення рівня обізнаності батьків ромської народності щодо догляду за малолітніми дітьми та рівня знань ромських жінок щодо пре- та постнатального періоду.
Зокрема обговорили реалізовані кроки і запланували активну діяльність на найближчий період. Проєкт «Хороші батьки – щасливі діти» передбачає проведення навчального тренінгу для сімейних лікарів Перечинської і Тур’я-Реметівської ОТГ, лікарів Перечинської лікарні щодо психологічних особливостей роботи з представниками ромської народності; організації і проведення інформаційних зустрічей лікарів-гінекологів та лікарів-педіатрів із підлітками та жінками фертильного віку ромської національності у місцях їх компактного проживання з пре- та постнатальних питань; проведення дискусійних зустрічей молоді в населенних пунтах ОТГ (де є компактне проживання осіб ромської національності); організація роботи клубу «Майбутня мама».
У рамках проєкту ґрантери уже розробили, видрукували та розповсюдили інформаційні буклети для представників цільової групи, провели дружню зустріч молоді різних етнічних груп міста Перечин.
Проєкт реалізаується у рамках Програми підтримки раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади Закарпаття, який виконує Карпатський Фонд ( м. Ужгород).