Закарпаття для кіноманів

Студенти факультету туризму вперше спробувала свої сили у написанні міні-проекту. Особливо тішить, що ця спроба виявилась вдалою і запропонований ними проект опинився серед п’яти переможців.

Головна мета проекту ‒ частково вирішити проблему популяризації Закарпаття на ринку туристичних послуг України шляхом створення і промоції нового туристичного продкту.

Для заповнення інформаційний вакууму в області здобутків українського кінематографу в контексті Закарпатської області, туризмознавці підійшли креативно і розробили туристичний маршрут «Закарпаття для кіноманів». На сьогодні уже завершений процес збору та систематизації матеріалів для інформаційного наповнення екскурсії, виокремлення об’єктів показу, створюється архів фільмів, здійснюється відбір фотоматеріалів та скріншотів з кадрів кінострічок.

На часі в ініціативної групи студентів під керівництвом доцента кафедри туризму Чир Н.В. здійснення апробації туристичного маршруту з метою відбору площадок та місць для найкращого показу, фотофіксація сучасного стану реальних місць зйомок фільмів,  розрахунок хронометражу маршруту, розробка його логістики.

Робота над подібного роду проектами в майбутньому сприятиме не тільки активізації професійної діяльності, згуртуванню студентів факультету навколо спільної ідеї, а й збільшенню багажу знань про наявний туристично-рекреаційний потенціал Закарпатської області, розширенню світогляду студентів, вихованню у них любові до рідного краю, національної самосвідомості та етнічної приналежності, створенню якісно нових туристичних продуктів, що дозволить розширити пропозицію на ринку екскурсійно-туристичних послуг краю.

zulmumirjl4 20160920_102750

Publicita pata_Eng