Зустріч партнерів Проекту підтримки раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади Закарпаття

11 червня 2020 року в приміщенні офісу Карпатського фонду відбулася зустріч партнерських організацій Проєкту підтримки раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади Закарпаття. Сюди входять НУО та освітні структури із активною позицією та реальним досвідом роботи із дітьми-ромами та ромською громадою загалом. Зокрема, це Закарпатський обласний фонд “Благо” на чолі із Елеонорою Кулчар; громадська організація “Рука допомоги”, що працює на базі Ужгородської ЗОШ №14, яку представляє її керівник та вчитель школи Роман Стойка; Перечинський благодійний фонд “Центр громадських ініціатив”, представлений головою правління Андрієм Вишняком та виконачвим директором Оксаною Кидора; Багатопрофільний ліцей “Інтелект” – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11, очолюваний Наталією Макарою; а також благодійний фонд “Проект ТАЧ”, який на зустрічі представляли координатори Міла Боринська та Вікторія Симулик.

На зустрічі координатор проєкту наталія Белей представила основну мету та завдання, заходи та результати ініціативи, разом із учасниками обговорили труднощі та виклики про проведенню певних заходів у зв”язку із карантинними обмеженнями в Україні та світі.  Директор Фонду Руслан Жиленко говорив про політику захисту дітей та вразливих груп та їх інтеграцію у роботу кожного партнера, адже даний Проєкт тісно взаємодіє саме із дітьми.

Учасники обговорили подальші кроки і плани роботи, також консультувалися стосовно технічних питань втілення мікро-гарнтової схеми. Дана зустріч стала вступною у низці заходів, спрямованих на створення міцних партнерств та мережі у сфері підтримки  соціалізації і покращення взаємодії ромів із громадою області та міста зокрема.