КАРПАТСЬКА ПЛАТФОРМА ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА – Місцевий семінар

16 травня 2018 року у готелі «Емігранд» для ОГС фонд проводиться семінар у рамках Проекту по створенню ХАБу у Карпатському регіоні.  Основна мета – визначення потенціалу, сильних сторін, проблем  та потреб регіону, громадського сектору та ключових НУО. На основі зібраної інформації буде вироблено основу рішень щодо місцевих проблем та викликів. Учасники також мають зробити оцінку власної діяльності, знань, сильних сторін та потенціалу.

У кінці семінару учасники мають визначити стратегічні цілі для майбутнього хаблету. На основі результатів семінару робота із НУО триватиме у напрямку формулювання загальної спільної стратегії, а також розробки спільного плану дій, визначення конкретних завдань тощо. Розробка стрататегії відбуватиметься завдяки постійній та тісній співпраці із експертами та координатором проекту.

Проект фінансується Вишеградським фондом (www.visegradfund.org) та Міністерством зовнішніх справ Королівства Нідерландів  (www.minbuza.nl) Фондом Роберта Боша, а також отримав грантову підтримку від Фонду Інституту Відкритого Суспільства у співпраці із OSIFE Фондів Відритого Суспільства.

Детальна програма – CF HUB workshop (1) (1)