Конкурс на Кращу соціальну інновацію 2021. ПРОДОВЖЕНО

Карпатський фонд у рамках Проєкту Карпатської платформи громадянського суспільства оголошує конкурс на Кращу соціальну інновацію, яку ви реалізували у час пандемії.

Заповнену аплікаційну форму про свій проєкт, який вдалося втілити, необіхдно надіслати на електронну пошту КФ cfua@cfoundation.org до 15 листопада 2021 року.

Проєкти можуть бути на одну з таких тематик:
● Мобілізація соціального, культурного та економічного потенціалу громад. Ви використали соціальні, культурні чи економічні ресурси громади для її розвитку. Приміром, збудували дитячий майданчик, допомагали з довозом лікарів на роботу, коли не працював транспорт, збирали допомогу й доставляли її людям у групі ризику тощо.
● Соціальне включення та інтеграція. Наприклад, робота із певними соціальними верствами — молоддю, людьми похилого віку, соціально незахищеними групами осіб чи нацменшинами.
● Розвиток нових соціальних мереж та соціального партнерства. Для тих, хто зміг налагодити співпрацю між представниками різних секторів: влади, бізнесу, громадськості тощо і це переросло у тривале соціальне партнерство.
● Промоція волонтерської роботи в громаді. Можливо, ви просували ідею волонтерства у громаді?
● Співпраця та партнерство між НУО, владою та бізнесом – коли ініціативи виконують у співпраці різних секторів.
● Розвиток філантропії в громаді та соціальної відповідальності. Це про тих, хто не чекав допомоги від держави чи фондів, а брав ситуацію у свої руки й влаштовував акції для спільної доброї справи. Наприклад, масштабного збору коштів у незвичний спосіб на лікування.
● Транскордонна співпраця між НУО, яка сприяла вирішенню місцевих проблем. Йдеться про спільні проєкти кількох країн, завдяки яким вдалося перейняти досвід сусідів і втілити його у себе в громаді.