Лідерство та вирішення конфліктів

15058733_1125108360872072_532219246_nВ рамках транскордонного проекту «Ґенерація 2020» 15 та 16 листопада 2016 року відбувся тренінг, для молодих активістів, під назвою “Лідерство та вирішення конфліктів”

Під час тренінгу з питань молодіжного лідерства учасникам було запропоновано визначити різницю між поняттями «лідерства» та «лідера», зобразити якості людини, яка може називатись лідером. Було розглянуто різні підходи до визначення лідерства та розглянуто 10 стилів поведінки лідера. Учасники мали можливість проявити свої лідерські якості під час рольових ігор, зокрема побудови «вежі», створення незвичайних фігур та роботи у малих групах. Також учасникам було запропоновано пройти тест на виявлення лідерських якостей та з’ясування особистих рис характеру, які допоможуть стати лідером у своїй групі.

Під час сесії з питань вирішення конфліктів учасники мали змогу ознайомитися з поняттям «конфлікту», класифікацією конфліктів та спробувати вирішити конфлікт під час рольової гри «Сільська школа». З превеликим задоволення молоді учасники виконували ролі членів громади, представників меншин, сільського голови та губернатора. Після завершення гри тренером було запропоновано метод картографії конфлікту, як один із можливих шляхів розв’язання складних ситуацій.

Publicita pata_Eng