Новини від ґрантерів

2 березня відбудеться семінар з питань соціально-психологічної адаптації дітей (ВПО) до освітнього процесу.

Семінар буде проведено громадською організацією МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ спільно з Управління освіти Чернівецької міської ради та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

Мета семінару – створення умов для соціально-психологічної адаптації ВПО (дітей) до освітнього процесу, зняття психологічного стресу, підвищення обізнаності щодо національно-патріотичного виховання, вирішення фізичних та психологічних проблем дітей, спричинених сучасними умовами, ознайомлення з питаннями соціально-психологічної адаптації дітей до нових умов життєдіяльності та освітнього процесу за рахунок проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів.

Під час семінару будуть порушені питання щодо важливості соціально-психологічної адаптації дітей (ВПО), впровадження та розробки різного роду заходів для школярів в сучасних умовах, спрямованих на підтримку психологічного й фізичного здоров’я дітей, підготовки юних лідерів-волонтерів та залучення молоді до процесу проведення заходів, а також діяльності громадської організації та її позитивного впливу на життєдіяльність дітей (ВПО).

Усі учасники отримають сертифікати, що засвідчуватимуть участь у вебінарі.

Вебінар буде проведено в рамках проєкту «Соціально-психологічна адаптація вимушено переміщених осіб (дітей) до освітнього процесу», що здійснюється Карпатським фондом за фінансової підтримки COFRA.