Новини від ґрантерів

Сімейні лікарі та медичні сестри Перечинської та Т.Реметівської територіальних громад взяли участь у організованому БФ «Центр громадських ініціатив” тренінгу щодо психологічних аспектів роботи з представниками ромської народності та попередження “професійного вигорання”. Захід проводився у рамках ініціативи “Хороші батьки – щасливі діти”, що підтримана Карпатсикм фондом у рамках Проєкту раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади Закарпаття, що фінансується Портікусом, Австрія.
До проведення тренінгу була залучена психологиня, представниця партнерської громадської організації “Закарпаття -Донбас” Тетяна Хорошилова
Пані Тетяна зазначила, що лікарі знаходяться на другому місці у світі за рівнем “професійного вигорання” тому цю проблему необхідно серйозно вирішувати. Експертка запропонувала декілька шляхів до вирішення цієї проблеми.
Директор інклюзивно – ресурсного центру Перечинської міської ради Іванна Головей також розповіла присутнім про послуги, які надає ІРЦ.
Також  було проінформовано про нову послугу ІРЦ щодо раннього розвитку дитини ( закономірності розвитку моторики, мовлення, комунікації та емоційноїсфери дитини від народження до 3-х років).
Учасниці та учасники тренінгу висловили бажання продовження подібних зустрічей і у майбутньому.
+9
Yulia Vyshnyak, Вероніка Годована та ще 42
6 коментарів
1 поширення
Подобається

Коментувати
Поширити