Оголошення конкурсу грантів на підтримку проєктів для надання послуг для внутрішньопереміщених осіб

Карпатський фонд за фінансової підтримки COFRA продовжує сприяти розвитку сталих соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб шляхом надання грантів в межах географічного регіону, що охоплює Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську і Чернівецьку області України.

Метою програми є підтримка ініціатив місцевих організацій громадянського суспільства, пов’язаних із запровадженням та наданням соціальних (та супутніх) послуг для внутрішньо переміщених осіб на постійній основі.

Цей раунд програми передбачає надання трьох типів грантів:

1. Великі гранти – для підтримки проєктів, які демонструють яскраво виражену сталість та забезпечують тривале надання соціальних послуг для ВПО (еквівалент до 25 000 євро);
2. Гранти швидкого реагування – для підтримку проєктів, спрямованих на надання нагальних соціальних послуг для ВПО (еквівалент до 10 000 євро);
3. Мікро гранти – для підтримки діяльності організацій, які вже надають соціальні послуги для ВПО, але стикнулися з непередбачуваною ситуацією, яка потребує негайного вирішення (брак коштів на проведення заходу, термінова потреба у певному обладнанні, необхідність залучити експерта тощо) (еквівалент до 300 євро).

Проєктні заявки для великих грантів та грантів швидкого реагування приймаються у два етапи. Перший етап з 15 серпня по 15 вересня 2022 року, другий етап у 2023 році. Заявки на мікро гранти приймаються на постійній основі з 15 серпня 2023 року по 15 березня 2023 року.

Більш детальна інформація про умови конкурсу міститься в оголошенні конкурсу – CF_COFRA_call_ukr.

Аплікаційна форма та бюджет для великих та грантів швидкого реагування – ApplicationForm-ukr, CF_ApplicationForm_budget_UKR

Заявка для мікро гратнів – COFRA_UA_microgrants_appform.

Заявки надсилаються згідно визначеної форми електронною поштою на адресу Руслана Жиленка ruslan.zhilenko@cfoundation.org та Наталії Белей nataliya.beley@cfoundation.org до 15 вересня 2022 року. Грантовий комітет розгляне всі подані пропозиції і відбере такі, що відповідають критеріям та тематиці Програми до 1 жовтня 2022 року. Розгляд проєктів для мікро грантів відбувається протягом 3 днів.

Консультації щодо тематики та відповідності проєктів можна отримати електронною поштою або за телефоном:
– Руслан Жиленко, 0503727264, ruslan.zhilenko@cfoundation.org
– Наталія Белей, 0506655681, nataliya.beley@cfoundation.org