Проект по створенню тенісного корту в місті Перечин Закарпатської області

22 квітня 2018 року у місті Перечин було відкрито тенісний корт, який збудовано з ініціативи перечинської Молодіжної ради благодійного фонду ” Центр громадських ініціатив” за фінансової підтримки Карпатського Фонду ( 60 тис. грн), співфінансування Перечинської міської ради (36 тис грн) та добровільних пожертв молодих перечинців (більше 15 тис. грн). Корт було відкрито під час проведення “Весняного забігу”.
Учасники пробігли різні дистанції – від 5 км до 0,5 км, але всі разом фінішували на перечинському стадіоні.
Всі роботи по облаштуванню огорожі на тенісному корті було виконано шляхом волонтерської праці молоді міста.
На святі спорту також відбулись показові виступи різних спортивних клубів, що діють у Перечині.
Також учасники забігу мали змогу позмагатись у різних естафетах. Вартість майданчика для гри у великий теніс – 111 тис.грн. Голова БФ «Центр громадських ініціатив», депутат обласної ради Андрій Вишняк розповів, що пограти у великий теніс у Перечині не було де. “Хто займався ним або хотів пограти, мусів їхати до Ужгорода, – каже Андрій Миколайович. –  Тенісний корт у нашому місті – яскравий приклад того, що локальні проблеми можна реалізовувати шляхом об’єднання зусиль організацій громадянського суспільства, влади і громади.”

Молодіжна рада Перечина ініціювала зведення корту. Наш фонд подав проект до Карпатського фонду. Фонд підтримав, виділивши 60 тис.грн. Перечинська міська рада виділила 16 тис.грн. За ці кошти восени було заасфальтовано основу під тенісний корт. Взимку молодь зібрала 15 тис.грн., міська рада виділила ще 20 тис.грн. За ці гроші закупили стояки, сітку, встановили огорожу.

Директор Карпатського фонду Руслан Жиленко під час відкриття зауважив, що перечинці самі подали проект, а фонд підтримав: “Разом з Карпатським фондом «Словаччина» ми реалізовуємо великий проект, спрямований на підтримку самоврядування в Україні. В межах цього проекту ми профінансували понад десять мікропроектів, один з них – у Перечині. Ідея нашого проекту полягає в тому, що ми нічого не нав’язуємо місцевим громадам, що вони мають робити. Вони вирішують, а ми підтримуємо.”

Андрій Вишняк додав, що відкриття тенісного корту в Перечині дасть можливість розвитку ще одного виду спорту, а також це кроки з розбудови спортивного містечка для громади. Є стадіон, міні-футбольне поле, гольф-поле, закритий зал.

Проект реалізовано у рамках програми Дійсно разом, що виконується за підтримки Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці SlovakAid.