ПРОЄКТ ПІДТРИМКИ РАННЬОГО РОЗВИТКУ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ РОМСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАКАРПАТТЯ

Із метою залучення зацікавлених сторін до обговорення проблем раннього розвитку ромських дітей, визначення основних викликів в цій сфері та можливих шляхів їх подолання Карпатський фонд проводить круглий стіл. На цьому заході організації партнери представлять проект та власні підходи до раннього розвитку дитини. Пропонується обговорити можливості співпраці проекту із іншими зацікавленими сторонами (закладами охорони здоров’я, освіти, органами місцевого самоврядування, соціальними працівниками та психологами, сервісними НУО, представниками ромської громади) та перспективи поширення набутого досвіду.

Оскільки Проект охоплює різні аспекти раннього розвитку дитини (відповідальне батьківство, догляд за немовлятами, дошкільна та шкільна освіта), для ефективної дискусії, а також через карантинні обмеження, планується провести принаймні 2 круглі столи із залученням відповідних фахівців.

Перший круглий стіл відбудеться 31 серпня 2020, об 11-й годині у конференц-залі рестобару «Еміґранд» – https://emigrand.com/.

Більше інформації про Проєкт можна отримати на сайті Карпатського фонду  www.carpathianfoundation.org.ua або в координатора Наталії Белей nataliya.beley@cfoundation.org , 050 665 56 81.