ПРОЄКТ РАННЬОГО РОЗВИТКУ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ РОМСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАКАРПАТТЯ

Продовжуємо знайомство із підтриманими ініціативами. Наш наступний проєкт «Хороші батьки – щасливі діти», що виконується БФ “Центр громадських ініціатив” у місті Перечин.

Проєкт має на меті підвищити рівень обізнаності батьків ромської народності щодо догляду за малолітніми дітьми та рівень знань ромських жінок щодо пре- та постнатального періоду.  Завдання проєкту є: 1) проведення навчального тренінгу для лікарів – гінекологів, лікарів – педіатрів та сімейних лікарів  щодо  психологічних особливостей роботи з представниками ромської народності; 2) організація і проведення інформаційних зустрічей лікарів гінекологів та лікарів педіатрів  з підлітками та  жінками фертильного віку ромської національності у місцях їх  компактного проживання з  пре- та постнатальних питань; 3) проведення дискусійних зустрічей ромської молоді та  представників титульної нації у населенних пунтах ОТГ ( де є компактне проживання осіб ромської національності), 4) організація роботи  клубу «Майбутня мама».

Як реалізовують проєкт, розповів голова правління організації Андрій Вишняк на прес-конференції. Читайте за посиланням – https://www.facebook.com/carpathianfoundation/posts/172470737880312.