Проєкт раннього розвитку та соціалізації дітей ромської громади Закарпаття

У рамках Проєкту раннього розвитку та соціалізації дітей раннього віку Карпатський фонд підтримав п”ять НУО, які надають послуги безпосередньо цільовій групі.

Маємо намір представити підтримані ініціативи, і перша з них – “Впевнено до благополучча”, що виконується ГО “Рука допомоги”. Мета проєкту – допомога батькам дітей дошкільного віку, і це можна досягти завдяки наступним завданням:

–  Підвищити спроможність і впевненість ромських батьків як перших вчителів своїх дітей, у розвитку своїх дітей, у тому числі у підтримці їхньої дошкільної і початкової освіти.

–  Підвищити рівень якості освітніх послуг дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, які базуватимуться на особистісно зорієнтованих, інклюзивних принципах, з активним залученням батьків до освітнього процесу.

–  Забезпечити ефективну міжвідомчу співпрацю для вирішення проблемних питань, пов’язаних з додатковими потребами ромських дітей.

Цільовою групою проєкту є неорганізовані діти від 2 до 3 років у містях Ужгород, Мукачево, Берегово, батьки цих дітей; дівчата – ромки середнього та старшого шкільного віку шкіл м. Ужгорода, Мукачева та Берегова та педагоги шкіл в яких навчаються діти ромів.
Детальну інофрмацію про Проєкт можна отримати у керівника громадської організації Романа Стойки.