Про нас

historyКарпатський фонд є унікальною транскордонною регіональною фундацією, яка надає технічну та консультативну підтримку проектам, результатом яких є покращення життя людей у містах та сільських громадах Карпатського регіону.

Карпатський фонд працює з 1994 року і з часу свого створення надає фінансову та технічну підтримку організаціям громадянського суспільства та органам місцевого самоврядування у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях. Тематика  грантових проектів фонду перважно стосується соціальної сфери та соціальних послуг, а також розвитку місцевих громад. Ще однією пріоритетною сфк\ерою роботи Фонду є розвиток туризму у прикордонних регіонах.

У своїй діяльності Карпатський фонд робить наголос на формуванні добросусідських відносин, соціальної стабільності і сприяння економічному прогресу на прикордонних територіях України, Угорщини, Румунії, Польщі, Словаччини.

Карпатський фонд Україна з членом міжнародної мережі Карпатських фондів (ММКФ), що була заснована у 2012 році та до якої, крім нас, входять ще три незалежні фундації, які працюють у Карпатському регіоні Угорщини, Словаччини та Польщі. Мережа є добровільним утворенням організацій, які мають схожі місії, цілі та завдання задля розвитку Карпатського регіону, а також служить платформою для спільних проектів, надає допомогу вразливих групам населення та підтримує розвиток різноманітних і поліентнічних громад та соціальних груп у Карпатському Єврорегіоні

Карпатський фонд не надає пряму фінансову допомогу фізичним особам та не уповноважує треті сторони виступати від його імені у цій діяльності. 

Наша адреса: 

Закарпатська область, м. Ужгород, провулок Шевченка 21, офіс 1. поштовий індекс 88017.