Проект “Дійсно разом 2.0”

Проект «Дійсно разом 2.0» (Завершений)

Проект «Дійсно разом 2.0» ініціюється Карпатською надацією Словаччина за підтримки Словацької агенції із міжнародного розвитку.

Мета проекту – зробити внесок у розвиток громадянського суспільства та підвищення якості управління громадами у Карпатському регіоні Західної України  шляхом передачі досвіду Словаччини, що сприятиме ефективній роботі органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Цільовою групою проекту є молоді люди (до 35 років) – представники НУО у сільських та міських громадах чотирьох областей України: Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької.

Проект передбачає поглиблення знань та розуміння процесу реформ та децентралізації за допомогою передачі словацького досвіду. Автори проекту намагатимуться сприяти залученню молодих представників НУО до планування, підготовки та втілення діяльності з розвитку громад, що базується на принципі участі. Результатом цієї діяльності стане пряме залучення молоді до громадської діяльності та поглиблена співпраця між владою та третім сектором на місцевому рівні. Основним інструментом залучення стане вивірена схема мікро-грантів для підтримки локальних проектів розвитку.

Також проектом заплановано заходи із розбудови потенціалу: проведення навчань із проектного менеджменту та ефективних комунікацій, стажувальної поїздки для обміну досвідом у громади Словаччини та створення партнерств із різними НУО.

Заходи проекту анонсуватимуться на сайті Карпатського фонду, детальну інформацію та відповіді на питання можна отримати у координатора проекту Наталії Белей.

  • Всі події, заходи та оголошення, пов’язані з проектом – можна переглянути за тегом
  • Все, що стосується попереднього проекту “Дійсно разом” – за посиланням
  • Сайт “Дійсно разом”