Семінар із розробки політики безпеки дітей та вразливих груп дорослого населення

Політика безпеки дітей та вразливих категорій дорослих – відносно нове, але надзвичайно актуальне поняття для ОГС в Україні. Особливо це стосується тих НУО, що у своїй роботі надають соціальні послуги або опосередковано несуть відповідальність за надання таких послуг.

Зокрема для Карпатського фонду розробка власної стратегії та політики захисту є важливим інструментом забезпечення надання якісних послуг та дотримання високих стандартів у роботі й іміджу сервісних НУО регіону.

Із метою запозичення кращого європейського та українського досвіду Фонд взяв участь у семінарі “Безпека дітей та вразливих груп дорослих”, який відбувся у Львові 12 березня 2020 року в Українському Католицькому Університеті та мав на меті переглянути політики безпеки організацій-учасників, оцінити на якому етапі знаходиться кожна із них та визначили основні моменти, які необхідно врахувати при розробці чи втіленні політик. Досвідом ділилися провідні НУО України, такі як Карітас-Україна, УКУ, а от основними експертами виступили пані Астрід Вінклер, експерт із політики безпеки та захисту дітей, засновник та директор ECPAT Austria – австрійського відділення міжнародної мережі захисту прав дітей ECPAT International, пані Тетяна Цюман, голова Правління та експерт із захисту дітей Всеукраїнського фонду “Благополуччя дітей” та пані Тетяна Басюк – член Правління Української мережі за права дітей (http://childrights.org.ua ) та Виконавчий директором Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей” (www.childfund.org.ua ).