Тренінговий компонент для місцевих неурядових організацій

ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid у рамках конкурсу проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді в чотирьох областях України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області) оголошують про набір учасників тренінгової програми, що складається із 4 блоків:

  • 1) Менеджмент проектів
  • 2) Комунікація, переговори, навички презентації
  • 3) Маркетинг державного управління
  • 4) Прозорість, адвокатура, дистанційний моніторинг (watch dog), громадський контроль.

Даний компонент має на меті надати інформацію для кращого розуміння тематики проекту Дійсно разом 3.0, розробки проектної пропозиції, що відповідатиме конкурсу та ефективного виконання проектів мікро-грантової схеми.

До участі у тренінговій програмі особливо запрошуються громади, що мають намір подавати проектну пропозицію на конкурс мікро-проектів Дійсно разом 3.0. Кількість у часників обмежена – 20 осіб. Частиною цільової аудиторії програми також є представники органів місцевого самоврядування, тому від одної  громади учасниками можуть стати як представники НУО, так і місцевої влади.

Для реєстрації у тренінговій програмі до 10 травня 2017 необхідно надіслати електронною поштою заявку у довільній формі (ПІП, організація, контактні дані (адреса, телефон, ел.пошта) координатору проекту Белей Наталії (nataliya.beley@cfoundation.org) та копію асистенту проекту Дмитру Афанасьєву (dmytro.afanasiev@cfoundation.org).

Тренінги будуть проводити експерти із Словаччини протягом травня 2017 року у м.Ужгород. Всі витрати, пов’язані з участю у тренінгах покриваються Карпатським фондом.

logoCF_SK_lead partnerslovak_aid