Ґенерація 2020 – новий транскордонний проект Карпатського фонду

У вересні 2015 року Карпатський фонд разом із своїми партнерами розпочали масштабний транскордонний проект під назвою «Ґенерація 2020», що фінансується Норвезькими грантами та урядом Словацької Республіки у рамках Програми транскордонного співробітництва SK08.

Мобілізувати молодих людей та сприяти їх особистісному розвитку шляхом надання підтримки  у започаткуваннї власних творчих ініціатив та проектів, а також підтримати співпрацю та участь молоді у місцевому та регіональному розвитку.

Цільовою групою проекту є молоді люди від 15 до 30 років, що проживають на у Закарпатті та Східній Словаччині, навчаються у загальнооствітніх школах, вищих навчальних закладах або безробіті. Вторинною цільовою групою є викладачі, митці або фахівці галузі, які беруть участь у проекті.

Першим спільним заходом у проекті є проведення міжнародної конференції 24 листопада 2015 року у місті Кошіце. У конференції візьмуть участь представники партнерських організацій проекту із України, Словаччини та Норвегії. Всі заходи та діяльність у рамках проекту висвітлюватимуться на сайті Карпатського фонду.