ПРОЄКТ РАННЬОГО РОЗВИТКУ ТА СОЦІАЛІЗАЦІЇ ДІТЕЙ РОМСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАКАРПАТТЯ

«У пріоритеті має бути не лише вдалий шлюб, але й особистий розвиток».  Понад 90% ромів не закінчують школи, лише 6% мають повну загальну середню або професійно-технічну та тільки одиниці – вищу освіту. Над вирішенням цієї проблеми працює Благодійна організація «Рука допомоги» на базі гімназії №14.
Як реалізовують проєкт «Впевнено до благополуччя», розповіла представниця організації «Рука допомоги» Руслана Пазуханич.
Детально читайте на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook, поситання на пост – https://www.facebook.com/carpathianfoundation/posts/172470737880312.
Окрім того, Проєкт має ще один напрям за межами Ужгорода – діяльність Берегівській ЗОШ №7.  Заняття проводяться з дітьми 4-7 років, а також старшими дітьми 14-17 років. Заняття проходять по середам раз на два тіжні у Берегівській ЗОШ.
Проводяться заняття з лічби, виготовлення деталей ( розвиток мілкої моторики), початків письма. Також із старшими дітьми проводяться заняття з гігієни, основ здоров’я ( дівчата), сімейного планування та готовності до шлюбів та вагітності.