Запрошуємо на заключну конференцію Дійсно разом

2 червня 2015 року у рамках проекту «Дійсно разом» Карпатський фонд проводить заключну конференцію, де словацькі та українські фахівці обговорюватимуть розвиток села в Україні, ділитимуться досвідом розвитку сільських громад у Словаччині.

Основні секції:

  • Досвід та виклики розвитку сільських громад в Україні
  • Словацькі програми із сприяння розвитку в Україні
  • Презентація проектів, фінансованих Карпатським фондом в Україні
  • Презентація словацьких підходів розвитку громад з використанням міжсекторного співробітництва

Програма конференції

Готель-ранчо «Золота гора», м.Ужгород http://www.zolota-gora.com/

Програма

1 червня 2015 – заїзд учасників, вільна програма, вечеря

2 червня 2015

8:30 – 9:00 Представлення учасників

9:00 – 9:20 Привітання. Руслан Жиленко та Катаріна Мінарова, Карпатський фонд Україна, Карпатський фонд Словаччина

9:20 – 11:00 Секція 1: Панельна дискусія, робоча назва «Досвід та труднощі на шляху розвитку сільських громад в Україні», презентація доповідачів (представник Міністерства регіонального розвитку та містобудування, Володимир Шейгус, ISAR Єднання, науковий експерт, представник бізнес – структури – уточнюється)

11:00 – 11:30 1. Перерва на каву. Переставлення постерів кращих практик сільського розвитку у Словаччині та мікро-проектів в Україні. Налагодження стосунків та інтерактивне спілкування

11:30 – 12:30 Секція 2: Панельна дискусія на тему словацьких програм допомоги для України, презентація 4 доповідачів (Словацька Агенція з міжнародного розвитку, Міністерство закордонних справ, Посольство Словаччини в Україні, UNDP – уточнюється)

12:30 – 14:00 Обід. Переставлення постерів кращих практик сільського розвитку у Словаччині та мікро-проектів в Україні. Налагодження стосунків та інтерактивне спілкування учасників.

– Секція 3 – Частина 1: Панельна дискусія – проект дійсно разом та схема мікро-грантів, презентації  доповідачів (Катаріна Мінарова, Руслан Жиленко)

– Секція 3 – Частина 2: Презентація 3 проектів, фінансованих у рамках схеми мікро-грантів проекту Дійсно разом. Презентація двох кращих практик сільського розвитку Східної Словаччини.

15:30 – 16:00 Обговорення та висновки (Руслан Жиленко)

Від’їзд учасників