Проект “Допоможи іншому – стань приятелем!”


Проект “Допоможи іншому – стань приятелем!” має на меті сприяти соціальній інтеграції дітей та молоді з обмеженими можливостями у чотирьох областях України – Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій. Програма виконується також у Сербії та Чорногорії за фінансової підтримки фонду Скан та мережі нідерландських фондів для Центральної та Східної Європи.
Проекти, побудовані на концепції приятелів, спрямовані на людей, що потребують соціальної підтримки. Із метою розширення соціальних мереж вразливих категорій, цільовими групами можуть бути молоді матері, бездомні, люди з обмеженими фізичними та ментальними можливостями.


Що означає бути приятелем? Якщо простими словами, бути приятелем – це бути завжди поруч. Однак, це ні в якому разі не означає, що приятель замінює професійного опікуна чи соціального працівника. Приятель – це як товариш: той, кому можна довіритися; той, хто може вислухати; той, з ким можна прогулятися, піти в кінотеатр чи кафе. Добровольці, що хочуть стати приятелями, беруть на себе зобов’язання проводити час зі своїм товаришем регулярно, наприклад три години на тиждень, два рази на місяць тощо.
У даній програми цільовою групою є неповносправні діти та молодь, і волонтери,  які можуть стати їм приятелями для проведення разом вільного часу. Волонтери, залучені до проекту, проходять відповідне навчання та підготовку. Після цього створюються пари відповідно до можливостей та потреб клієнтів і приятелів. Обидві групи отримують користь від таких відносин.

Увага! Проект завершено у квітні 2012 року! Другий етап програми – дивитися тут

Аплікаційна форма

Детальний опис програми

Веб-сторінка проекту

{vsig}verysimple/vsig_images{/vsig}

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.