Додатковий конкурс «Підтримка вразливих груп населення”

Наразі Фонд не надає гранти у рамках даної програми.

Консорціум МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» (Карпатський фонд) та Міжнародного фонду «Відродження» (МВФ) за сприяння the Emergency Fund OSІ та Антикризової гуманітарної програми МФВ оголошують додатковий конкурс проектів для сервісних неурядових організацій Західної України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області).

13 грудня 2010 року відбулося засідання експертної ради з відбору проектних заявок, поданих на конкурс проекту «Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи». Експертами було обрано до фінансування 18 проектних пропозицій на загальну суму 1 541 412 грн.

У зв’язку з тим, що залишок від загально фонду Проекту склав 841 988 грн. було прийнято рішення оголосити додатковий конкурс проектів 17 грудня 2010 року.


Враховуючи результати основного конкурсу, перевага буде надаватися проектам, що стосуються запровадженню інноваційних соціальних послуг, поданих НУО, які знаходяться та працюють у віддалених гірських, сільських населених пунктах регіону, а також проекти, спрямовані на розвиток соціального підприємництва.
Мета конкурсу: допомога в період кризи соціально вразливим верствам населення 4 областей Карпатського регіону шляхом фінансової підтримки ініціатив місцевих неурядових організацій, які надають соціальні послуги, що безпосередньо спрямовані на покращення якості життя людей, які постраждали від фінансово економічної кризи.

Увага! Прийом заявок на додатковий конкурс проектів “Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи” завершився 27 січня 2011 року.

Аплікаційна форма.

Бюджет.

1-й випуск вісника програми “Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи”.

2-й випуск вісника програми “Підтримка вразливих груп населення у Західній Україні в період кризи”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.