“Допоможи іншому – стань приятелем – 2”. Забезпечення сталості моделі приятелів в Україні

Наразі Фонд не надає гранти у рамках даної програми.


Протягом серпня 2011 року по квітень 2012 року Карпатський фонд Україна виконував програму «Допоможи іншому – стань приятелем», яка мала на меті сприяти соціальній інтеграції дітей та молоді із обмеженими можливостями у чотирьох областях України – Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецький. Програма виконується у Сербії, Чорногорії та Україні за фінансової підтримки фонду Скан та Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи.
У рамках даної програми Карпатський фонд підтримав десять неурядових організацій, які досягли значних успіхів у втіленні концепції приятелів та започаткуванню інноваційних підходів у роботі із дітьми та молоддю із обмеженими можливостями. Про завершений проект у подробицях, а також про саму концепцію приятелів можна дізнатися на веб-сторінці приятелів http://buddies.org.ua/ А наразі – про новий конкурс, що його Карпатський фонд оголосив 1 травня 2012 року.


Досвід та результати виконання проектів показують, що проекти «приятелів» справляють значний вплив на цільові групи, та доводить ефективність концепції приятелів.  Однак, незважаючи на результати та досягнення, підтримані НУО стикнулися із спільними для всіх проблемами: брак розуміння концепції у місцевих громадах, недовіра з боку батьків, відсутність можливості довготермінової підтримки приятельських пар та їх існування, а також брак зацікавленості з боку громад та інших потенційних партнерів до проектів приятелів. Всі ці фактори не дозволяють забезпечити сталість концепції та її подальший розвиток в Україні.
Із метою подальшого поширення та розвитку можливостей для дітей і молоді із особливими потребами в Україні Карпатський фонд оголошує конкурс на підтримку проектів, які сприятимуть забезпеченню сталості концепції приятелів.

До участі у програмі запрошуються неурядові організації, які брали участь у програмі «Допоможи іншому – стань приятелем», а також ті НУО, що працюють на основі концепції приятелів.

Фінансова підтримка у розмірі 15 000 євро можуть отримати організації, які відповідають критеріям, зазначеним у Описі програми, надішлють аплікаційну форму та бюджет до 27 травня 2012 року електронною поштою на адресу контактної особи Карпатського фонду Україна Наталію Белей  nataliya.beley@cfoundation.org


________________________

Аплікаційна форма

Детальна інформація про конкурс (вимоги, умови та інше)

Форма бюджету