Заключна конференція в рамках проекту CARAT

Днями в м.Кошіце (Словаччина) відбулася підсумкова конференція міжнародного проекту CARAT, метою якого було здійснення позитивного впливу на ринок туризму та збільшення кількості відвідувачів у Карпатський регіон шляхом створення неформального міжнародного туристичного кластеру. акож малося на меті виконання партнерських  проектів, що сприятимуть розвитку туристичних продуктів регіону.

4350f9e838

В рамках конференції були представлені основні надбання проекту, подальші перспективи та обговорено шляхи подолання перепон у його реалізації. Крім того, було обговорено напрямки співпраці та спільних дій між туристичними проектами різного масштабу, що реалізуються на території прикордонних регіонів Словаччини та України.

Завдяки діяльності проекту було досягнуто відповідні результати: після збору даних та проведення порівняльного дослідження, розроблено спільну стратегію туристичної дестинації, що поєднує 4 регіони України, Словаччини, Угорщини та Румунії і визначає спільний знаменник (продукт) – автентичний культурний туризм. Матеріали, розробки та дослідження проекту, а також рекламні фільми згодом будуть будуть доступні на нашому сайті.