ГО “Джерело”, проект “Питна вода”, с.Вільхівець Звенигородського району Черкаської області

ГО „Джерело” виконує проект “Питна вода” по встановленню водопровідної системи на базі стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Територіального центру, де проживають знедолені, позбавлені сімейного затишку та родинної турботи люди похилого віку, що розташоване на території села Вільховець Звенигородського району Черкаської області.

Водопровідна система стаціонарного відділення застаріла, потребує повної заміни. На даний час водопостачання забезпечується завдяки напірній башті, що забезпечує водою школу, місцеву амбулаторію, стаціонарне відділення та мешканців прилеглих вулиць. Водопостачання здійснюється з великими проблемами спричинені частими поломками, протіканням, старими, покритими ерозією трубами, атмосферні опади також негативно впливають на стан подачі води,  внаслідок чого вода поступає не якісна та не відповідає санітарним нормам, не придатна до вжитку підопічних стаціонарного відділення.

Для виконання проекту „Питна вода” ГО „Джерело” та Територіальним центром, за надані кошти Карпатською фундацією в рамках Конкурсу проектів для місцевих неурядових організацій, які працюють в сфері розвитку сільських громад «Дійсно разом», замовлені матеріали, які нададуть можливість розпочати роботи по проведенню питної води для стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання с.Вільховець, але на жаль погодні умови тільки зараз дозволили розпочати активне втілення проекту.