Міжнародна конференція з питань представлення нових напрямків у менеджменті туристичних дестинацій – проект CARAT

19 лютого 2015 року, в  рамках проекту CARAT у приміщенні культурного парку в м. Кошіце відбулася міжнародна конференція з питань представлення нових напрямків у менеджменті туристичних дестинацій.

Головним організатором конференції виступила громадська організація Кошіце 2013, що реалізує проект  CARAT разом з трьома транскордонними партнерами, серед яких і громадська організація «Карпатська фундація». Учасники конференції були ознайомлені з інноваційним досвідом в галузі туризму і туристичного руху, і під час робочих блоків їм було представлено досвід у різних напрямках: унікальність і виклики Карпатського регіону, альтернативні форми туризму, креативний туризм, інновації в готельній справі, маркетинг міста Бірмінгем. Учасники також мали можливість «випробувати» підходи до ефективного менеджменту дестинацій у інтерактивній формі.

Перед аудиторією виступив представник організації «Маркетинг м.Бірмінгем» Тім Менсон, креативний директор компанії «Menagerie Theatre Company» Пол Борн, блогер та засновник організації «Креативний туризм Австрії» Елена Пашінгер. Досвід Закарпатської області презентувала Надія Яшина, експерт, менеджер проектів Комунального підприємства Закарпатської обласної ради «АРР Закарпаття».

В рамках конференції учасникам було запропоновано обмінятися контактами з метою створення партнерств, а також поспілкуватися зі спікерами особисто.