Міжнародна туристична конференція в м. Кошице (Словацька Республіка) відбулася в рамках проекту «Карпатський туристичний шлях»

27 вересня 2012 року координатор проекту «Карпатський регіон як приваблива туристична дестинація» в Україні Тетяна Пащенко та координатор зі словацької сторони Петер Гермушка (www.carat-destination.eu)  прийняли участь e міжнародній туристичній конференції в м. Кошице (Словацька Республіка), що відбулася  в рамках проекту «Карпатський туристичний шлях» за сприяння Кошицького самоврядного краю за фінансової підтримки Програми транскордонного  співробітництва  ЄІСП Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013. Проект реалізується Агентством підтримки регіонального розвитку м. Кошице (зі словацької сторони) та Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради (з української сторони).

Загалом у міжнародній конференції прийняли участь представники регіональної влади Кошицького самоврядного краю та представник Головного  управління європейської інтеграції, туризму та курортів, Закарпатської області, координатори туристичних проектів, експерти в галузі туризму по обидва боки кордонів (110 осіб).

В рамках конференції були представлені основні надбання проекту, подальші перспективи та обговорено шляхи подолання перепон у його реалізації. Крім того, було обговорено напрямки співпраці та спільних дій між туристичними проектами різного масштабу, що реалізуються на території прикордонних регіонів Словаччини та України.