На Золочівщині створено перші Молодіжні Громадські ради при виконкомах сільських рад

Основна рушійна сила будь-якої громади – це молодь, яка являється не тільки її нащадком духовних, матеріальних багатств , а й виступає локомотивом суспільно-політичного розвитку громади, творцем всього нового та прогресивного. У Золочівському районі, Львівської області сільські громади села Червоне та Струтин очолюють вперше обрані наймолодші голови цього регіону, їхня енергія , готовність до зміни простору навколо себе, створення чогось нового , прогресивнішого дуже відчувається в громаді.

Нещодавно в рамках проекту громадської організації Золочівська агенція регіонального розвитку «Змінюємося разом», що реалізується в цих громадах за підтримки Карпатського фонду (проект «Дійсно разом 3.0») були створені при виконкомах сільських рад перші в районі Молодіжні громадські ради. Ці молодіжні структури створені з метою формування активної суспільно-відповідальної позиції молоді та залучення її до участі у вирішенні проблем Струтинської і Червоненської сільських громад, а також включення молодих людей до всіх процесів управління та децентралізації.

Молодіжні ради будуть здійснювати свою діяльність на громадських засадах і сформовані з представників освітніх, культурних та лікувальних закладів, студентів, місцевих підприємців та громадських організацій. Молоді ініціативні члени громадських рад уже висунули свої перші культурні ініціативи: відновлення діяльності колишнього духового оркестру у селі Червоне та залучення місцевих меценатів, українців які проживають за кордоном (членів української діаспори) до розробки і реалізації заходів приурочених святкуванню 70-ти річчю місцевої школи.