Підсумкова конференція проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону»

23 листопада 2012 р. в рамках проекту “Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону” в якому Карпатський фонд є асоційованим партнером (http://www.aedif.if.ua) відбулася підсумкова конференція. У конференції взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, керівники
туристично-інформаційних центрів, туристичних асоціацій, громадських організацій та власники приватних садиб Івано-Франківської області (Україна) та повіту Марамуреш
(Румунія).


Метою конференції було підведення підсумків впровадження проекту та окреслення досягнутих результатів, обговорення основних заходів проекту та напрацювання подальших шляхів налагодження активної співпраці між українськими та румунськими учасниками туристичного ринку й формування дієвої партнерської мережі на транскордонному рівні.

Марія Ковалів – заступник голови Ради Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, керівник проекту доповіла про впровадження проекту «Гармонізація розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» в Івано-Франківській області та повіті Марамуреш, окреслила досягнуті результати проекту та охарактеризувала вплив проекту на розвиток туристичної індустрії Карпатського регіону. Також Марія Ковалів представила результати Школи з питань розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону, яка була організована та проведена Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини за участю понад 50 представників туристичного бізнесу цільового регіону проекту в жовтні 2012 року в м. Яремче.
Павло Горішевський – голова Івано-Франківської обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні презентував спільний українсько-румунський туристичний продукт «Мальовничі сільські Карпати».
Ольга Лисканич – координатор проекту Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини надала інформацію про дисконтну програму лояльності «Карпатський туристичний паспорт».
Тетяна Пащенко – координатор програм Карпатського фонду – Україна виступила з темою «Розбудова інформаційно-рекламного простору та формування привабливого іміджу Карпатського єврорегіону».
Раду Біг – виконавчий директор Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту, координатор проекту (Румунія) презентував основні заходи проекту та вплив проекту «Гармонізація розвитку туризму туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» на розвиток туризму в Румунії.