Приєднуйся до креативних проектів Ґенерація 2020!

„When you’re curious, you find lots of interesting things to do. And one thing it takes to accomplish something is courage. “, said Walt Disney.

2020

Ми віримо, що молоді люди, незалежно від їх сфери навчання чи роботи, люблять творити. Вони створюють нові речі, вдосконалюють старі, займаються інноваціями та шукають нові шляхи їх впровадження. Подорож від ідеї до справжнього результату є нелегкою. В проекті Ґенерація 2020 ми пропонуємо можливість навчитися долати цей шлях.

Разом із партнерами з Карпатського фонду – Словаччина, Кошице ми пропонуємо окремим індивідам, компаніям та організаціям взяти участь у проекті Генерація 2020, який спрямовано на те, щоб навчити молодих людей реалізувати їхніх власні ідеї та заохотити їхню співпрацю, в тому числі і на міжнародному рівні.

Приєднуйтеся до нас, якщо:

  • Вам цікаві інноваційні рішення та креативні речі
  • Полюбляєте діяти інакше, ніж інші
  • Хочете дізнатися як надати Вашим ідеям реальних обрисів
  • Ви активні у своєму районі, місті чи регіоні та маєте ідеї як змінити їх на краще
  • Хочете зустрітися з однодумцями
  • Вам потрібне натхнення досвідчених професіоналів

Студенти, робітники, безробітні, підприємці та інші молоді люди віком від 15 до 30 років – якщо Ви належите до цих груп, зареєструйтеся до 3-го березня 2016 р. та візьміть участь у Проекті.

Ми прагнемо у проекті Ґенерація 2020 сприяти розвитку інноваційного мислення молодих людей і сподіваємося досягнути цього шляхом реалізації креативних ініціатив, які спрямовані на вирішення реальних проблем та потреб організацій і компаній, залучених до Ґенерація 2020. Ви можете ознайомитися із подібними проектами,  відвідавши креативні події “Hackathon” (програмування) або “Maker fair” (дизайн).

Як це працює

  • Ми відберемо ідеї та проблеми разом із компаніями та організаціями, що шукають креативні та інноваційні підходи.
  • Ми відберемо 50 учасників (молодих людей), які будуть об’єднані у групи по 10 осіб, кожна з яких матиме наставників у сфері маркетингу, IT  та креативної (культурної) індустрії. При відборі учасників враховуються їхні інтереси, ентузіазм та захоплення (Реєструйтеся вже зараз. Кількість місць є обмеженою!).
  • Кожна команда матиме одне завдання та розробить креативний підхід щодо його втілення. Група творчо працюватиме над конкретним проектом та навчатиметься перетворювати ідеї в реальність.
  • Наставники та тематичні тренінги (маркетинг, творче мислення, вирішення проблем, основи дизайну тощо) допоможуть у учасникам у цьому процесі.

Проект Генерація 2020 стартував під час конференції “Young and Creative: Let’s do things differently!”, з яким Ви можете ознайомитися тут. Більше про проект Ви можете дізнатися на сторінці Карпатського фонду – Україна.

Ми відповімо на Ваші запитання щодо креативних проектів, якщо Ви напишете за адресом  cfua@cfoundation.org.

Реєстраційна форма для індивідуальних учасників: ЗАПОВНИТИ