Проект “Дійсно разом” розпочав свою роботу

Днями запрацював проект “Дійсно разом – підтримка розвитку сільських громад шляхом посилення міжсекторного співробітництва”, який сприяє розвитку сільських громад у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Черкаській областях, період виконання – до травня 2015 р.

Проект виконується Карпатською надацією Словаччина у партнерстві із Карпатським фондом Україна за фінансової підтримка Словацької Агенції із міжнародного розвитку, – повідомила Наталія Белей, координатор проекту в Україні.

У січні 2014 буде оголошено конкурс мікро-грантів для неурядових організацій у цільових областях на загальну суму 125 тисяч гривень, у рамках якого експерти відберуть проекти для фінансування; згодом буде організовано стажувальну поїздку для лідерів громад-переможниць у подібні громади у Словаччині, а також видано посібник кращих прикладів міжсекторного співробітництва в Україні та Словаччині.  Детальну інформацію можна знайти на веб-сторінці виконавців проекту.

Щодо критеріїв відбору, то у проекті може брати участь неурядова неприбуткова організація, що працює у громадах цільових регіонів та має досвід реалізації проектів. Крім того, для участь у Проекті необхідна наявність хороших прикладів міжсекторного партнерства для вирішення місцевих проблем, а ще краще – декілька партнерств, співфінансування проектів. Особлива увага буде приділятися тим проектам, що матимуть довготривалий ефект.