Проект “Найкраще дітям”, БФ “Бене”, с.Бене Берегівського району Закарпатської області

Карпатський фонд публікує короткий опис ініціатив у рамках проекту “Дійсно разом” та напрацювання, які є в організацій за результатом двомісячної роботи. 

Благодійний фонд “Бене”, проект «Найкраще дітям».

Проект передбачає встановлення на території села Бене ігрового майданчика для дітей дошкільного та шкільного віку. Наявність дитячого ігрового майданчика на території села Бене дасть реальну можливість дітям нашого села та їхнім батькам суттєво збільшити кількість та якість часу, проведеного на свіжому повітрі, що в свою чергу покращить фізичний розвиток та стан здоров’я кожного малюка. Крім того, допоможе батькам суттєво зменшити кількість часу, який діти зазвичай проводять сидячи в хаті, перед моніторами телевізорів та ПК.

У результаті виконання проекту організація сподівається вирішити низку проблем, існуючих на даний час, а саме: 

1.Організувати якісний і безпечний відпочинок малюків та їхніх батьків на свіжому повітрі; 

2.Сприяти зменшенню комп’ютерної залежності дітей різного віку;

3.Популяризувати здоровий спосіб життя;

4.Зменшити кількість захворювань серед дітей 

5.Задовольнити потребу у живому спілкуванні дітей між собою, що дозволить їм зростати впевненими та гармонійними особистостями;

6.Розширити коло спілкування для молодих мам.

Участь у конкурсі стала можливою за підтримки Бенянської сільської ради на чолі з Суханом А.А.,  місцевих підприємців та окремих мешанців села Бене. Допомога була необхідна, оскільки було передбачено співфінансування проекту не менше 30 % від суми бюджету. 

На даний час організація закупила обладнання для ігрового майданчика та працює над його облаштуванням.