Проект “Співпраця – шлях до успіху в бізнесі”

Головною метою проекту було підвищення рівня транскордонної інтеграції бізнесу шляхом створення підвалин сталого економічного розвитку. Завдання проекту: активне зміцнення транскордонної співпраці на основі існуючих спільних ресурсів задля започаткування нового циклу сталого економічного розвитку; популяризація концепції довгострокового розвитку серед менеджерів місцевих підприємств.
В рамках проекту реалізовувалися 3 блоки акцій:


– Акції, спрямовані на конкретних осіб: організація низки тренінгів з менеджменту для підприємців та менеджерів різноманітних підприємств.
– Акції, спрямовані на конкретні підприємства: надання консультативної допомоги підприємствам (проведення тренінгів, спеціалізовані консультації з ведення бізнесу), реклама підприємств за допомогою віртуального бізнес-директорію, надання допомоги в пошуку партнерів для започаткування спільного бізнесу (організація зустрічі підприємців, що працюють на прикордонних територіях Румунії та України і бажають долучитися до транскордонного бізнесу).
– Акції, спрямовані на підтримку організацій, що працюють в напрямку економічного розвитку регіону: надання допомоги у придбанні обладнання і організація тренінгів для працівників цих організацій.

Увага! Проект завершено!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.