На стадіоні у Студінці облаштують роздягальні та встановлять елементи для занять воркаутом

25 жовтня, у Калуському  бізнес-центрі пройшов круглий стіл присвячений конкурсу «Дійсно разом 3.0». «Дійсно разом 3.0» – це конкурс проектів для місцевих неурядових організацій, які реалізовують місцеві ініціативи. У рамках цього конкурсу громадські організації з сіл, смт та міст з населенням до 50 тисяч мешканців з Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей могли претендувати на гранти на реалізацію своїх ідей.

Однією з таких громадських організацій була «Вибір громади» з села Студінка. «Вибір громади» спільно з громадською організацією «Центр сприяння економічного розвитку Калущини» подали проект «Облаштування роздягалень та встановлення елементів воркауту на території села Студінка» і перемогли.

Тепер їхня ідея буде реалізована, і біля стадіону у Студінці облаштують роздягальню та поставлять елементи занять вуличним спортом – воркаутом. Облаштування роздягалень дасть можливість в повному обсязі використовувати потужності стадіону для проведення не тільки футбольних матчів та спортивних заходів, а й проводити шкільні уроки фізкультури, сільські фестини та фестивалі. Елементи Воркауту – стимул для молодих людей до здорового способу життя. Громада матиме можливість гідно приймати у себе гостей. Такий важливий елемент комфорту – роздягальні зроблять матчеві зустрічі , фестивалі, змагання ще масовішими.

Проект реалізовуватимуть завдяки «Карпатському фонду» та фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid.