Відбулися тренінги «Маркетинг державного управління” та “Ефективні комунікації”.

У рамках проекту Дійсно разом 3.0 за фінансової підтримки Програми державної доп омоги з розвитку Словацької республіки – SlovakAid з 15 по 18 травня проводилися тренінги «Маркетинг державного управління” та “Ефективні комунікації”.

Головним завданням тренінгів стало Підвищення активної участі громадян у державному управлінні та підтримка громадської участі, зокрема за допомогою заснування і поновлення діяльності громадських рад на цільовій території. В рамках першого тренінгу учасники ознайомились з технологіями маркетингу державного управління, стратегією маркетингу населеного пункту. Тренером цього заходу виступила Яна Крайковічова, менеджер неурядової організації «Карпатська надація». До дискусії також був долучений експерт – кандидат політичних наук, доцент Ганна Мелеганич.

Тренером заходу «Ефективні комунікації» був залучений Любош Марцінек, директор Центру підтримки неформальної освіти (CeNef) в Пряшеві. Учасникам тренінгу надавалась інформація про ефективне ведення переговорів, формування компетенції з ассертивності (здатності людини відстоювати власну точку зору), набуття навичок невербального спілкування. В рамках цього тренінгу також надавалась експертна думка з особливостей підготовки проектів, спрямованих на розвиток громади. Учасниками тренінгу стали представники громадських організацій з Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.